اطلاعیه کارآموزی

درباره ما

کوچ‌لنسر فعالیت خود را از سال 95 آغاز کرده است . کوچ‌لنسر در سال 99 با تغییر رویکرد تمرکز اصلی خود را روی تامین نیروی فنی در حوزه برنامه نویسی و آموزش قرار داد. در طی این مدت با استاندارد سازی فرایند آموزش همگام با مباحث روز دنیا در تلاشیم سطح کیفیت نیروی فنی و در نتیجه محصولات نرم افزاری را ارتقاء بخشد.

ارزش ها اساسی

کارگروهی

همکاری و کار تیمی بنای اصلی یک اکو سیستم می باشد. ما در کوچ‌لنسر به چند وجهی بودن یک فرد اعتقاد نداریم و در مقابل به همکاری موثر افراد متخصص معتقدیم. از این رو آموزش ها به شکل کامل به صورت گروهی انجام می شوند. اگرچه مسیر طولانی در پیش است و این آموزش ها نمی تواند به صورت کامل خلع آموزش همکارانه در دوران تحصیل افراد را جبران کند اما قدمی هرچند کوچک در این مسیر می باشد.

اعتماد

اعتماد پایه و اساس شکل گیری یک اکوسیستم می باشد. اگرچه متاسفانه در سال های اخیر با توجه به فشارهای اقتصادی بوجود آمده, جایگان این واژه کمرنگ شده اما در کوچ‌لنسر می کوشیم که با مسئولیت پذیری و رفتار حرفه ای در کار به بهبود ارتباط و اعتماد باهم بپردازیم و فضایی همراه با آرامش و اطمینان را فراهم آوریم.

احترام

تغییرات دنیا به سمتی رفته است که ساختارهای رئیس مرئوس در حال افول هستند و ساختارهای هلوکراسی جایگاه ویژه ای پیدا کردند. کوچ‌لنسر در تلاش است با ایجاد فضایی فارغ از اختلافات سطی سنتی فضایی کاملا محترمانه و تعاملی جهت رشد و شکوفایی افراد ایجاد کند.

ثبت درخواست