اطلاعیه کارآموزی

سوالات متداول

موارد مورد نیازی که باید بدانید.

نیروها در فضای شرکت کوچ لنسر مستقر می‌باشند. اگرچه در صورت درخواست می‌توان تا سه روز در هفته نیرو در محل شرکت شما حضور یابد (مخصوص شرکت های حاضر در شهر اصفهان). این مورد در زمان انعقاد قرارداد مورد توافق قرار می‌گیرد.

پروژه‌های تعریف شده می‌بایست بر اساس چهارچوب اسکرام باشند. از این رو وجود یک اسکرام مستر جهت هماهنگی‌های فنی الزامی می‌باشد. در صورتی که سازمان شما چنین فردی را در اختیار دارد می‌توانید مدیریت نیرو و پروژه را در سازمان خود بر عهده بگیرید. اما در صورتی که چنین فرد و موقعیت شغلی (اسکرام مستر) در سازمان شما وجود ندارد، می‌بایست از اسکرام مسترهای کوچ لنسر برای هماهنگی و پیگیری تسک‌ها استفاده کنید.

شما می‌توانید به صورت مستقیم با نیروهای معرفی شده در بستر مناسب ارتباط داشته باشید. نیروها موظف هستند در زمان‌های کاری آنلاین و پاسخگو باشند و نظارت آن به عهده کوچ لنسر می‌باشد.

گزارش انجام تک تک تسک‌ها در سیستم‌های کنترل تسک مانند ترلو، جیرا یا tfs قابل مشاهده هستند و نیروها به صورت مستمر این اطلاعات را بروز رسانی می‌کنند. از طرف دیگر کوچ لنسر در جلساتی با نیروها کیفیت تسک‌های انجام شده را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت نیاز به بهبود یا آموزش، این موارد را انجام می‌دهد.

تمام نیروهای معرفی شده پس از گذراندن دوره‌های آموزشی قرارداد با کوچ لنسر دارند و به عنوان نیروی فریلنسری نیستند. نحوه حضور نیروها در شرکت یا خانه وابسته به سطح نیروی فنی می‌باشد و معمولا به صورت حضور کامل یا ترکیبی از حضوری و دورکاری می‌باشد.

از لحاظ میزان زمان کاری بله چرا که بر اساس تجربه کار بیشتر از این مقدار بر بازدهی افراد تاثیر سوء دارد.

خیر. درحال حاظر قرارداد شما با کوچ لنسر منعقد می‌گردد و نیروها استخدام کوچ لنسر می‌باشند.

در حال حاظر قراردادها به صورت 6 ماهه و یک ساله بسته می‌شوند.

بله پرداخت هزینه نیرو تا پایان قرارداد الزامی می‌باشد. اگرچه در صورت پیش بینی و اطلاع زودهنگام نسبت به رخداد این مورد، کوچ لنسر تلاش می‌کند نیرو را در شرکت دیگری جایگزین نماید و قرارداد با شما را زودتر به اتمام برساند.

نیروهای معرفی شده به صورت کامل آموزش داده شده‌اند و شما می‌توانید توسط هر فرد معتمد از سمت خود به مصاحبه فرد بپردازید.

نیروهای معرفی شده به مدت دو هفته به صورت آزمایشی برای شما کار می‌کنند در صورت عدم رضایت در این مدت می‌توانید نسبت به تعویض یا لغو خدمات اقدام فرمایید.

همانطور که شما در زمان استخدام با نیروها قرارداد بسته و ضمانت دریافت می‌کنید، قرارداد بسته شده با نیروها توسط کوچ لنسر شامل قرارداد محرمانگی بلند مدت می‌باشد و از نیرو ضمانت‌های لازم دریافت می‌گردد.

هماهنگی این موارد با خود نیرو می‌باشد.

شما می‌توانید در زمان معرفی نیرو هرگونه آزمونی که مد نظر دارید را بگیرید.

در صورت نیاز به تمدید قرارداد و تضمین ادامه همکاری با نیرو می‌بایست حداقل دو ماه قبل از اتمام قرارداد نسبت به درخواست تمدید اقدام نمایید.

تامین ابزار کار در حوزه it بر عهده کوچ لنسر می‌باشد و تنها در موارد خاص که کار نیازمند سخت افزارهای خاص مانند سیستمهای مناسب رندر تصاویر یا لرنینگ هوش مصنوعی تامین سخت افزار بر عهده شما می‌باشد.

اگر سوال مورد نظر شما در لیست بالا وجود ندارد سوالتان را برای ما ارسال کنید. همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما هستند.

ثبت درخواست